Yeni Ford Focus

Yeni Ford Focus

Yeni Ford Focus’un kusursuz özellikleriyle detayları farklı hissetmeye hazır olun.

 Yeni dış tasarımla gelen entegre sis lambalı çarpıcı LED farlar gibi şık öğeleri taşıyan farklı bir stil. Co-Pilot 360 gibi gelecek nesil teknolojiler.

 Yeni Focus EcoBoost Hibrit teknolojisiyle elektrikli sistemlerin verimli dünyasına ilk adımınızı atın. Amaca yönelik olarak tasarlanan yeni PowerShift çift kavramalı otomatik şanzımanla her sürüşün keyfini doyasıya yaşayın.

 Focus Station Wagon modelinde yer alan yük bölmesi, temizlenmesini kolaylaştıran yeni su geçirmez kaplamayla sunuluyor. Bu şekilde kuru ve ıslak eşyalarınızı ayrı ayrı ve güvenle taşıyabilirsiniz.

 Kullanım şekli ve donanım tercihlerine uygun olarak çeşitli model ve gövde tipi kombinasyonlarıyla sunulan Yeni Focus; üstün performansı, akıllı teknolojileri ve göz alıcı görünümüyle dikkat çekiyor. Seçim sizin: Ford Focus Active ile sağlam ve pratik kullanımı, Titanium ile lüks konforu, ST-Line ile sportif sürüşü tercih edebilirsiniz.

 

Sürüş deneyimini zenginleştiren teknolojiler

Yeni Ford Focus, akıllı LED Farları, Ford Co-Pilot 360’un üstün teknolojileri ve birçok yeni özelliği ile sürüş deneyiminizi zenginleştiriyor.

Konforunuz için her şey hazır

Yeni Ford Focus’un açılabilir panoramik cam tavanıyla manzaranın keyfini çıkarabilir, ısıtmalı koltukları ve direksiyonuyla soğuk kış sabahlarında konforunuzu artırabilirsiniz. Yeni Ford Focus’un konforlu dünyasını keşfedin.

Keyifli ve verimli performans

Yeni Ford Focus’la tüm yolculuklarınız daha keyifli ve verimli. Aradığınız performans Yeni Focus’ta.

Yola güvenle çıkın

Yeni Ford Focus’un güvenlik teknolojileriyle hem sizin, hem de yolcularınızın güvenliği için her şeyi düşündük.

Her milimetresi sizin için tasarlandı

Yeni Ford Focus, akıllı bagaj kapağı ve özel yük bölmesi gibi özellikleriyle sizin için en kullanışlı seçenekleri sunuyor.

Adres ve İletişim

Adres

TUNALAR FORD PLAZA YILDIZLI / TRABZON YILDIZLI 61310

Bize Ulaşın

+904622481200
Adres

Civril Mh. Köy Sk. No:264 İlkadım / SAMSUN

Bize Ulaşın

+90 362 487 81 00
Adres

Çağlayan Mh. Saray Düzü Küme Evleri Ortahisar / TRABZON

Bize Ulaşın

+90 462 357 33 33